Google Hizmetleri

Google Hizmetleri

Google Sıralama Desteği (SEO)

Site içi SEO Desteği

WEB sitelerini AMERKEZ'in yaptığı firmalara bu desteği hizmetimiz dahilinde vermekteyiz. Google arama moturunun SEO prosedürleri hakkında sürekli eğitim ve araştırma yapan ekip arkadaşlarımız, en güncel sistem değişikliklerini ve sıralamınızı etkileyecek tüm teknoloji alt yapılarını sürekli olarak müşteri sitelerine uygular ve takip ederler.
Arama moturu sıralamnız, site içeriğinizin zenginliğiyle doğru orantılı olduğu için; site içi seo çalışması sadece teknik bir çalışma değildir. Sektörünüzü, sektörün trendlerini, rakip analizlerini, trend ürün veya hizmetleri çok iyi bilip doğru harmanlayarak en iyi sonuca varmamız gerekmektedir.

Site dışı SEO Desteği

WEB tasarım ajanslarının en yoğun verdikleri hizmetlerdendir ve tam bir sabun köpüğü gibidir. Para verdiğiniz kadar destek alırsınız ve üst sıralarda çıkarsınız. Bunun nedeni site içi seo desteğinizin olmamasıdır. AMERKEZ site dışı seo desteği hizmetine standart olarak site içi seo desteği hizmetini de dahil eder. Çünkü amacımız kalıcı çözümler üretmektir.

Google Ads

WEB Tasarım veya WEB yazılım hizmeti almış olan müşterilerimize Google Ads konusunda ücretsiz danışmanlık hizmeti vermekteyiz.
Müşterilerimizin, hizmet veya ürünlerini dönemsel olarak kitlelere duyurmak istediği zamanlarda Google Ads reklam ağlarını kullanmaları konusunda yardımcı olup, reklam bütçelerinden en iyi derecede yararlanmalarını sağlarız.

Google Ads reklam ağı sisteminde günlük, haftalık veya aylık olarak bütçeler belirleme, reklamlarda kullanılacak metaryeller ve bütçe optimizasyonu konularında Google Ads uzmanlarımız ücretsiz danışmanlık hizmeti vermektedir.
AMERKEZ WEB Tasarım Laboratuvarı
Devam edelim mi?
Tanıdıklarınızla Paylaşın

Üst düzey ve ekonomik Yazılım çözümleri

Yaşanan sorunlara, zaman maliyetlerine ve verimsiz çalışma metotlarına
yazılımsal çözümler bulmak standart yaptığımız iştir.
Daha güzeli bunları ekonomik yapabilmemizdir.

Bize Danışın